З початку року на Полтавщині офіційно оформили 330 працівників


Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж cічня-квітня 2019 року порушення податкового законодавства та законодавства про працю під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 16 суб’єктах господарювання. Об этом сообщает cheno-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

За результатами проведених працівниками управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області документальних перевірок було додатково донараховано 5 млн 373,7 тис. грн податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб, 14 млн 614,6 тис.грн єдиного внеску, та військового збору у сумі 286 тис. гривень.

Крім того, за свідченням заступника керівника ГУ ДФС області, завдяки вжитим органами державної фіскальної служби Полтавщини заходам, з початку року суб’єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини із 330 працівником, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 247,9 тис.грн, єдиного внеску в сумі 303 тис. грн та військового збору в сумі 20,7 тис. гривень. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено п’ять осіб.

Головне управління ДФС у Полтавській області


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/05/z-pochatku-roku-na-poltavshchyni-ofitsiyno-oformyly-330-pratsivnykiv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя